Haber

Kayseri Büyükşehir’den hasar tespit çalışması

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Çevre, Şehircilik ve İl Müdürlüğü iş birliği ile hasar tespit çalışmalarına destek veriyor.

Belediyeler ve İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü iş birliği ile kent genelinde hasar tespit çalışmalarının devam ettiğini vurgulayan Önder Büyükkılıç, hasar tespit çalışmaları kapsamında 53 mühendis, mimar ve şoförün yer aldığı 8 aracın görevlendirildiğini, Çevre, Şehircilik ve İl Müdürlüğü gruplarına destek verildi.

Başkan Büyükkılıç, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin 16 ilçe belediyesi ile dayanışma içinde çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, “El ele vererek deprem bölgelerine desteğimizi sürdürüyoruz ve şehrimizle ilgili her konuya hakimiz, bir vakıfız, araçlarımız ve tesislerimiz bu konuda sorun yaratmayacak büyüklüktedir. Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ekiplerine destek vermek amacıyla 53 mühendis, mimar ve şoför ile 8 aracı görevlendirdik.”

Hasar tespit çalışmalarını bir hafta içinde incelemek için kararlı bir çaba sarf ettiklerine işaret eden Önder Büyükkılıç, “Kararlı ve kararlı çalışmalarımızla hem belediyelerimizden hem de Çevreden destek alarak bu konuda sonuca ulaşacağız. , Şehircilik ve İl Müdürlüğümüz ile yapı denetim kuruluşlarımız. 1 hafta sonra Kayserimizde sorun çıkardığı için başvurulan yapı kalmayacaktır. Hepsi değerlendirilecek” dedi.

cerkezkoy-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu