Haber

Sinop Emek Barış Demokrasi Platformu Yöneticisi: Mevcut hükümetten memnun olanlar azınlıkta

MUSTAFA USTA

Sinop Emek Barış Demokrasi Platformu Yöneticisi Muzaffer Gençdoğan, “Mevcut hükümetten memnun olanlar artık azınlıkta. Çünkü 20’den fazla yıldır bu politikaların sebebi haline gelen bir hükümetten bu toplumda yaşayan herkes nasıl memnun olabilir?” yıl mı?” söz konusu.

Sinop Emek Barış Demokrasi Platformu yöneticisi Muzaffer Gençdoğan, 1 Eylül Dünya Barış Günü kapsamında bir açıklama yaptı. Gençdoğan şunları söyledi:

“Kesinlikle mutlu değiliz. Yaşayan insanlar için memnun olmaktan bahsetmek bile mümkün olmamalı. Neden mutlu değiliz çünkü dünyadaki savaşlar, çıkarlar, toplumsal baskılar, ayrımcılık ve daha birçok nedenden dolayı mutlu olmaktan söz edemiyoruz. Ülkemizdeki ekonomik düşünceler de bu gelişmelerden farklı tutulamadığından dolayı ekonomik sorunlar da ortaya çıkmakta, temel sorunların temel bir parçası olarak bizi ezmeye devam etmektedir.Bana göre mevcut hükümetten memnun olanlar ortadadır. Azınlık, çünkü 20 yılı aşkın süredir bu politikaların sebebi olan bir iktidardan bu toplumda yaşayan herkes nasıl memnun olabilir? Özellikle Türkiye’de tüm toplum bu ekonomik krizden etkileniyor.” Düzenlediği faturayı sorgulayın. Bunu sorgulamalılar ki nasıl bir bedel ödediklerini anlasınlar.”

dilovasi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu