Haber

İYİ Parti Milletvekilinin ‘Elini Sıkan’ MHP’li Hakkı Altuntaş Partiden İhraç Edildi

Milliyetçi Hareket Partisi Konya Vilayet Teşkilatı’na bağlı Meram İlçe Teşkilatı’nın evvelki periyot lideri olan Hakkı Altuntaş, GÜZEL Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş’la birlikte verdiği fotoğraf nedeniyle MHP’den ihraç edildi. 

Hakkı Altuntaş, alınan karar ile ilgili açıklamayı sosyal medya hesabından yaptı:

‘İşyerimize müşteri olarak gelen, DÜZGÜN Parti Konya Milletvekilimiz Fahrettin Yokuş’un elini sıkıp ‘hoş geldin onur verdin, her vakit bekleriz’ diyerek diğer müşterilerin gelmesine vesile olsun diye her müşteride yaptığım gibi iznini alarak resmini paylaştım.

Bu paylaşımdan dolayı Meram İlçe Başkanı Mahmut Yaman’ın ‘kesin ihraç istemiyle İl Başkanlığına talep yazısı üzerine il disiplin kurulu tarafından muhalif millet vekilinin müşteri bile olsa elini sıkarken fotoğraf paylaşmam ve ‘onur verdiniz’ demem’ münasebeti ile Milliyetçi Hareket Partisi üyeliğinden çıkarıldığım tarafıma bildiri edilmiştir.

‘Benim hemşehrilerimize hizmetim birebir aşkla ve şevkle halka hizmet hakka hizmet düsturu ile ve yaradılanı yaradandan dolayı sevmek terbiyesi ile her platformda devam edecektir. Kamuoyuna hürmetle duyurulur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu