Haber

Devlet Bahçeli: Kimse maske takarak milletimizi kandıramaz

Türkiye, 14 Mayıs seçimlerini geride bıraktı ve yarın ikinci çeşit seçimler için yeniden sandık başına gidecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu, ikinci cinsiyet seçimlerinde yarışacak.

Birinci cins tıp alanında büyük bir yenilgiye uğrayan ve ikinci cinste milliyetçilerin oyununa talip olan Kılıçdaroğlu, bu konuda da açıklamalar yapmaya başladı.

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, Milliyetçi Şehitler Günü’nde bu konuya değinerek şunları söyledi: Milletimizi kimse kandıramaz.” söz konusu.

“Uğrunda ölen varsa vatan vatandır”

Bahçeli’nin konuşmasından satırbaşları:

“Milliyetçi Milliyetçi Hareket, şehitlerimizin nuru, Türk-İslam ruhunun ana gövdesidir. Milliyetçi şehitlerin her biri vatandır, bayraktır. Bayrağı bayrak yapan kan, ölen herkesin üzerindeki kandır.” vatan uğruna vatandır.milliyetçi şehitlerimiz fani hayatın erdemli askerleriydi.

“3 günlük dünyasını 5 kuruşa pazarlayanlar”

Küçük insanların büyük davaları olamaz ve küçük problemlerde küçülüp gömülen üyelerden büyük davalardan bahsedilemez. Üç hilalin altında bedel ve şahsiyet kazanıp kral olunca evini taşlayanlar, bizim gözümüzde ebediyen yok olacakları kanaatindedirler. 3 günlük dünyasını 5 kuruşa satanların rezilliğinin ömürleri boyunca kara bir leke olarak boyunlarında asılı kalacağı ibret verici bir gerçektir.

“Sahte Milliyetçiler”

Şimdi anlaşıldı. Gizli ve bilinmeyen bir şey yok, şehitlerimizin izindeyiz, gazilerimizin yanındayız. Biz Türkiye’nin yıkılmaz kalesiyiz. Sahte milliyetçilerle, kandil dağını Allah dağı gören mağara milliyetçileriyle, camları süsleyen milliyetçilerle, kusurlu vatanseverlerle Türk milletinin işi yoktur. Kimse maske takarak milletimizi kandıramaz.

Milliyetçi şehitlerimiz, milletimizi açlar ve açlar diyarında yaşamaktan kurtarmak, yıkım ve yozlaşmayı önlemek için zulme meydan okudu. Yüreklerindeki millet sevgisi, şuurlarındaki tükenmez aşk onları derinden üzdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu