Haber

Üsküdar Belediyesi’nde öğrencilere yarıyıl tatili paketi

İlköğretimden üniversiteye kadar birçok alanda öğrencilere destek veren Üsküdar Belediyesi, bu kez yarıyıl tatili için harekete geçti. Üsküdar Belediyesi, özellikle İstanbul’da yaşayan ve aileleriyle tatile çıkma imkanı bulamayan öğrencileri de unutmadı. Onlar için çok özel “Yarıyıl Tatili Paketi” tedarikli. Altyapıdan sosyal tesislere, çeşitli kurs ve takviyelerden sosyal hizmetlere kadar Üsküdar halkına yönelik büyük beğeni toplayan projelere imza atan Üsküdar Belediyesi, her zaman yaşlıların, kadınların ve gençlerin yanında yer alıyor.

Öğrencilerin yarıyıl tatilini en iyi şekilde geçirmeleri için belediyenin kaynaklarını seferber eden Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, müjdeli haberi sosyal medyadan duyurdu.

Hilmi Türkmen: “Plan Yapalım”

 Hilmi Türkmen, paylaşımına şu sözlerle devam etti:

“Çocuklarımıza eğlenceli ve öğretici bir ’15 Bayram Üsküdar Tatil Paketi’ hazırladık 🙂 Bilim Üsküdar’da Dinozorlar Bölümü Standı. Valide Sultan eşliğinde sunulan boğaz çeşidi. Nakkaştepe Millet Bahçesi’nde kapalı oyun alanı. ‘Pazartesi hariç haftanın 6 günü sizi bekliyor’ Hepsi ücretsiz, hepsi sizin için! Pazartesi hariç haftanın 6 günü sizleri bekliyor. Plan yapalım, elbette Üsküdar’dan daha iyi tatil yeri olamaz 🙂 4440875’ten detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizi seviyoruz! ”

İstanbul’un diğer ilçelerinden ve Üsküdar’dan gelecek öğrenciler Bilim Üsküdar, Valide Sultan Gemisi ve Nakkaştepe Millet Bahçesi’nde haftanın 6 günü eğlenecek, İstanbul’un en keyifli ilçelerinden Üsküdar’ı deneyimleme ve tanıma fırsatı bulacaklar. tüm yönleriyle.

Etkinlik Adresleri

Öğrencilerin etkinliklere ulaşabilmesi için sosyal medyada da genel konuşmalar paylaşıldı.

Bilim Üsküdar’a ulaşmak için : Ünalan Mahallesi, Ünalan Cd. No:11, Üsküdar / İstanbul

Valide Sultan için: Gemi Üsküdar iskelesinden hareket etmektedir.

Nakkaştepe Millet Bahçesi için: Kuzguncuk, Gümüşyolu Çk Sk No:4, Üsküdar/İstanbul

Etkinliklerden iki hafta boyunca İstanbul ve Üsküdar genelindeki tüm ilkokul ve ortaokul öğrencileri ücretsiz yararlanabilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu