Yaşam

Survivor Programında Tanışan İlayda Şeker ve İsmail Balaban Nişanlandı!

Survivor programında tanışan İlayda Şeker ve ulusal güreşçi İsmail Balaban, uzun süren birlikteliklerini nişan merasimiyle taçlandırdı. Evlilik kararı alan ikilinin nişan merasiminden birinci fotoğraflar gelmeye başladı.

Survivor 2021 döneminde yer alan Kırkpınar başpehlivanı İsmail Balaban, program sırasında hak ettiği irtibat ödülünde annesinin, nişanlısı hakkında “O kız bizim ailemize göre değilmiş İsmail, bizi yılan gibi soktu” kelamlarıyla gündeme gelmişti hatırlarsınız.

Programın ortasında nişanlısından ayrıldığını duyuran İsmail Balaban, tıpkı dönemde yer aldığı İlayda Şeker ile bir ‘jelibon’ sayesinde konuşmaya başlayıp birlikteliğe başlamışlardı.

Fotoğrafları ortaya çıkan ikili, ilgilerini kabul etmiş ve memnun olduklarını belirtmişlerdi. Hatta geçtiğimiz aylarda evleneceklerinin sinyalini vermiş ve hayranlarını keyifli etmişlerdi.

İsmail Balaban ve İlayda Şeker üzere Survivor’da tanışıp birlikteliğe başlayan Sude Burcu ve Mert Öcal’ın nişanının akabinde gözler İlayda ve İsmail ikilisine dönmüştü!

Uzun vakittir memnun haberleri beklenen çift, dün akşam aile ortasında yaptıkları merasim ile nişanlandı!

İşte nişandan görüntüler!

Ailelerinin katıldıkları merasimle dünyaevine girmeye bir adım daha yaklaştılar.

Ne diyelim,

Bir ömür mutluluklar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu