Haber

Okan Karacan’ın Eski Eşiyle Alacak Sorunu Polis Merkezinde Sona Erdi!

Okan Karacan, Ocak ayında ruhsuz bir şekilde boşandığı Zeynep Kadıoğlu’nun da ortağı olduğu yapım şirketine polisle birlikte gitti. Borç meselesi yüzünden şirkete giden Karacan, çalışanlarla tartıştı.

Okan Karacan, 2014 yılında evlendiği ve iki çocuk babası olduğu eşi Zeynep Kadıoğlu’ndan Ocak ayında boşanmıştı.

Önceki gün Zeynep Kadıoğlu’nun da ortağı olduğu yapım şirketine borç sıkıntısı nedeniyle polisle giden Karacan, oradaki çalışanlarla tartıştı.

Şirket çalışanlarından can güvenliğinin olmadığını söyleyerek şikayetçi olan Karacan, kendisini polis merkezine yönlendiren polisle de tartıştı.

Okan Karacan, o şirketi kendi çabalarıyla kurduğunu, 5 kişinin 1 kişiye saldırdığını, 1 yıldır alacaklarını vermediklerini ve telefonlarını bloke ettiklerini söyledi.

Yabancı madde kullandığını ve bu nedenle kendisine şantaj yaptıklarını savunduklarını söyleyen Karacan, şeker hastası olduğunu, 30 yıldır bu işi yaptığını ve alkol kullanmadığını, kullansa söyleyeceğini sözlerine ekledi. yabancı madde.

Sözlerinin ardından şirkete girmeye çalışan Okan Karacan, çalışanlarla tartıştı, içeriye polis girdi.

Polise de müdahale eden Karacan, hepsinden şikayetçi olduğunu, sadece ekmeğinin ve çocuklarının nafakasının peşinde olduğunu söyledi.

Karacan’ı arabasına bindirip karakola gitmesi gerektiğini söyleyen güvenlik görevlileri, ‘Gerekeni yapacağız’ dedi.

Olayın ardından eski eşi hakkında konuşan Zeynep Kadıoğlu, Karacan’ın bu konuda bağımlılıkları olduğunu, bu nedenle partnerinden ayrıldığını, eski eşinin bu kararı görmezden geldiğini söyledi.

Zeynep Kadıoğlu daha sonra çocuklarının velayetinin kendisine ait olduğunu söyleyerek şirketi eski eşinin kurmadığını ve eski eşinin alacaklarının olmadığını aksine vereceğini sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu