Yaşam

Oğuzhan Uğur’dan Kemal Kılıçdaroğlu’na ‘Mesele Açık Mikrofon’ çağrısı

Babala Tv’nin kurucusu Oğuzhan Uğur, CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu yine Konular Açık Mikrofon programına davet etti. Uğur daha önce Kılıçdaroğlu’nun provokasyonlarla ilgili çekinceleri nedeniyle programa katılmadığını söylemişti. Telefonlarının kilitli olduğunu söyleyen Uğur, Kılıçdaroğlu’nu tekrar programa davet etti.

‘BAŞVURMUYOR MUSUNUZ?’

Oğuzhan Uğur dedi ki:

“Kılıçdaroğlu Bey’i arayıp bunu anlatabilirdim ama buraya yazmayı daha uygun buldum. Kemal Bey, gençler Mevzular Açık Mikrofon’da sizi bekliyorlar. Uzun zamandır bekliyorlar ama bu ikinci tip seçimle birlikte beklenti telefonlarımızı kilitleme noktasına geldi.

Seçim gecesi yaşandığı söylenen bilgi krizini sormak, sandıkları sormak, ikinci ilacın net telaffuzunu duymak istiyorlar. Bu nedenle sizi tekrar davet ediyoruz. Programımıza katılan gençleri kimileri ‘Babala kalabalığı’ olarak adlandırıp başkanlarının yanlış cevaplarını ya da kötü performanslarını örtbas etmeye çalışsa da, Topics Open Mic ülkenin dört bir yanından birçok farklı partiye gönül vermiş 7200 genci ağırladı. , ceplerine para koymamış, ellerine kendi unvanlarını koymuşlar. Gördüğün yüzler, duyduğun sorular başkasının değil, ülkemizin gençliğine aitti. Gerçek sorular duymak, hatta belki gençlerden fikir almak… Hoşuna gitmez miydi?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu