Haber

Kılıçdaroğlu’ndan ‘İstanbul Sözleşmesi’ mesajı: Daha anlamlı olacak

CHP Genel Lideri ve Millet İttifakı Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde CHP Genel Merkez kadın işçileri ile bir araya geldi. Toplantıya CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke de katıldı.

Böke, “Sayın Genel Başkanım; Her biriniz adına Hatay bölgesinde bir depremzedeye bağışta bulundu. Bir takviye paketi teslim edildi. Sayın Genel Başkanımıza bu güzel jesti için hepimiz adına teşekkür ediyorum. Sizlerle uğraşmaktan hepimiz onur duyuyoruz” dedi.

ANKA’nın haberine göre Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

“Böyle bir şey yapalım” dedi. ‘Çok mutlu olurum’ dedim. Ayrıca depremden etkilenen bir kadına yardım etmek istiyorlar. Burada olmamızın ana sebebi bu. Katkılarınız için hepinize yürekten teşekkür ederim. Bu katkılar mutlaka bölgedeki başka bir kadına ulaşacaktır. Kadın dayanışması için güzel bir çaba. Bugün sizin gününüz, kadınlar gününüz. Katkılarınız için hepinize yürekten teşekkür ederim.”

Böke, “Önümüzdeki 8 Mart’ı meydanlarda özgürce kutlayacağız Sayın Cumhurbaşkanı” dedi.

Kılıçdaroğlu, “İstanbul Sözleşmesi’ni yürürlüğe koyacağız. Bu nedenle 8 Mart sizin ve bizim için daha anlamlı bir tarih olacaktır.” (HABER MERKEZİ)

kulphaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu