Haber

İŞKUR ile ilkokul mezunu en az 18.961 beden işçisi alımı devam ediyor! İŞKUR iş ilanları

Beden İşçisi alım ilanları Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayınlanmaya devam etmektedir. Özel sektörde ve kamuda istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezunu 18.961 işçinin istihdam edileceği açıklandı. Kurumlar başvuru koşullarını ve alınacak ekibin detaylarını İŞKUR’un resmi internet sitesindeki talepler doğrultusunda yayınladıkları ilanlarla duyurdu. Adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. İşte İŞKUR’un iş ilanları

İŞKUR Beden İşçiliği Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Beden Personeli alımı ilanlarına başvurmak isteyen adayların öncelikle esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx internet sitesine giriş yaparak “Meslek” bölümüne “Fiziksel İşçi” yazmaları gerekmektedir. açılan sayfanın üzerine gelin ve orta butona tıklayın. Daha sonra açılan sayfada bünye personel alımı ile ilgili tüm ilanlar listelenecektir.

İŞKUR İŞLERİ

İŞKUR üzerinden ilk kez başvuru yapacakların ilana girmeden önce İŞKUR sayfasına giriş yaparak kişisel bilgilerini doldurmaları gerekmektedir. İlana başvuru aşamasında İŞKUR adaylardan TC kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapmalarını ister.

İŞKUR GİRİŞ

Ayrıca artık giriş aşamasında E-Devlet şifresi ile giriş yapılabilmektedir.
Bu aşamaları tamamladıktan sonra listelenen listelere giriş yapın. Başvuru kurallarını taşıyorsanız, başvur düğmesine tıklayarak çevrimiçi başvuru sürecini tamamlamanız yeterlidir.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

  • En az ilkokul mezunu

  • 18-45 yaş arası,

  • Vardiyalı çalışma sistemine uygun,

  • B Sınıfı sürücü belgesine sahip adaylar bazı firmalar tarafından aranmaktadır.

Fiziksel Çalışan, gerektiğinde kas gücünü kullanarak taşıma, kaldırma, istifleme, kürek çekme, kazma vb. personel araçlarını kullanarak rastgele bir işte bir ücret karşılığında çalışan kişidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu