Teknoloji

Huawei Band serisine yeni model Band 9 geliyor!

Huawei Band 8’in ardından yeni modeli Huawei Band 9’un hazırlıklarını tamamlayan Huawei, kısa süre içerisinde tanıtılacak.

Çinli teknoloji devi Huawei, yeni bant modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde sertifikasyon süreçlerinin başladığı görülürken, Huawei Band 9 modelinin de kısa süre içerisinde tanıtılacağı öğrenildi. Yapılan testlerde ilk bilgileri ortaya çıkan Huawei Band 9, önceki modellere göre daha ekonomik bir fiyatla piyasaya çıkacak.

Huawei Band 9 Geliyor!

Huawei Band 9’un Özellikleri Nelerdir?

Huawei Band 9 modeli, KIM-B19 model numarasıyla testleri geçti. Huawei Band 8’e kıyasla daha büyük bir ekranla kullanım sunacak yeni model, daha uzun bir kullanım süresi sunacak. 1,47 inç AMOLED ekrana sahip olacak telefon, 14 gün boyunca kesintisiz kullanım sağlayabilecek. Huawei Band 9 hakkında bilgiler oldukça sınırlıdır. Ancak büyük bir tasarım değişikliği beklenmiyor. Beklenen değişiklikler arasında plastik gövdenin terk edilmesi ve metal gövde tercih edilmesi de yer alıyor. Bunun dışında işletim sistemindeki yeniliklerle de Huawei Band 9’da fark yaratılması amaçlanıyor.

Daha önceki bir modelde; TruSleep 3.0 uyku izleme teknolojisi ve TruSeen 5.0 kalp atış hızı takibi gibi özellikleri içeriyordu. Yeni modelde de aynı özelliklerin ve egzersiz takibinin yer alacağı kesin. 6 Şubat’ta yapılan son testlerle bir kez daha satışa hazır hale gelen Huawei Band 9, markanın pazardaki yeni gücü olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu