Ekonomi

Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, TOBB Yönetiminde Yer Aldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 79’uncu Genel Kurulu’nda yeniden başkanlığa seçilen Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yönetiminde Aydın Ticaret Odası (AYTO) Başkanı Hakan Ülken yer aldı. 3. Dönemde TOBB Yönetimi’nde Aydın’ı temsil etmenin kendisi için büyük bir onur olduğunu belirten Ülken, “İşte Hakan Ülken değil, Aydın var. Aydın’ımıza ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz.”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 79. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un katılımıyla TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Genel Kurul’da Hizmet Onur Belgesi Plaket Töreni ile yerli ve milli otomobil Togg için kura çekimi de gerçekleştirildi.

“Aydın var, Hakan Ülken yok”

Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken’in iş dünyasının yakından takip ettiği TOBB’un 79. Genel Kurulu’na üçüncü kez katılması Aydın’ı hem heyecanlandırdı hem de mutlu etti. Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, devam eden kongrede basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak, “3 dönem TOBB yönetiminde yer almak benim için büyük bir onur. Hakan Ülken burada Aydın ilimiz var Aydın Ticaret Odası var Aydın Ticaret Odası var Aydın’ın üyeleri var Aydın’da 9 Oda Borsası var Sorumluluğumuzun bilincindeyiz devam edeceğiz daha çok çalışın, daha çok üretin, Aydın’ımıza ve ülkemize daha çok hizmet edin.Beni bu göreve layık gören başta TOBB Başkanım Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere tüm TOBB delegelerine, Aydın’ın 9 Oda Borsa Liderine, Üyelerine şükranlarımı sunuyorum. Odamın ve yol arkadaşlarımın bu başarısı Aydınımızın ve Odamızın gururudur, Odamıza ve ilimize hayırlı olsun.” – AYDIN

merzifon-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu