Haber

Adalasporlu karateciler Muğla’dan 15 madalya ile döndü.

Manisa’nın Salihli ilçesindeki Adalaspor Karate Takımı, Muğla’da düzenlenen Cengiz Toprak İller Arası Karate Şampiyonası’nda 3 altın, 2 gümüş ve 10 bronz olmak üzere toplam 15 madalya kazanarak önemli bir başarıya imza attı.

Merhum Cengiz Toprak adına Muğla’da İller Arası Karate Şampiyonası yapıldı. Muğla Atatürk Spor Salon’da düzenlenen turnuvaya 10 ilden 32 takımdan toplam 580 sporcu katıldı. Adalaspor Karate Takımı, turnuvada 3 altın, 2 gümüş ve 10 bronz olmak üzere toplam 15 madalya kazandı. Ayrıca şampiyonada üçüncülük kupasını kazanan Adalaspor Karate Takımı, kazandığı madalya ve kupalarla Salihli’yi gururlandırdı.

Sporcuları ve Teknik Direktör Deniz Ürkmez’i tebrik eden Kulüp Lideri Suat Pekçolak, Türkiye şampiyonası öncesi eksiklikleri görme fırsatı bulduklarını ve amaçlarının Türkiye şampiyonasında milli gruba sporcu kazandırmak olduğunu söyledi. Adalaspor Karate Antrenörü Deniz Ürkmez, sporcularının çok düzgün bir parkurda ilerlediklerini belirterek, kazanabildikleri kadar deneyim kazanabilmeleri için her turnuvaya katılmaya çalıştıklarını söyledi. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu